Opravy a rekonstrukce fasád

Na zdraví fasády působí mnoho faktorů. Je vystavena rozmarům počasí, působení prachu a znečištění z ovzduší, činnosti vandalů. Vliv hraje také stáří a kvalita původního provedení fasády. Historické fasády vyžadují speciální přístup, kdy nová omítka musí dobře přilnout ke staré vrstvě.

Drobné opravy jako vyspravení prasklin a puklin jsou na estetiku náročnější než celková rekonstrukce fasády. Ovšem nic není nemožné. Veškeré možnosti s vámi probereme a zvolíme nejvhodnější řešení.

Menší opravy je možné realizovat technikou výškových prací, kdy můžeme přítomnost pracovníka na laně využít také k revizi a zjištění stavu fasády. Drobné nedostatky a narušení se mohou časem stát příčinou stavu, který bude potřeba řešit komplexněji. Vyspravení drobných poškození fasády spolu s jejím mytím se tedy jeví jako dobrá investice.

Pro opravy většího rozsahu se již vyplatí stavba lešení. Práce jsou provedené důkladně, výsledná omítka je stejného zrna a nátěr vypadá velice dobře. Vaše fasáda bude opět jako nová. Kontaktujte nás, odborně posoudíme stav vaší fasády a doporučíme nejvhodnější způsob ošetření a opravy fasády vašeho domu.

 

Čtěte náš článek k samostatnému mytí fasád.

Určitě navštivte naši Galerii referencí, i váš dům zde brzy může být uveden. 

Přidejte se i Vy k našim spokojeným klientům. Čtěte recenze od našich klientů

 

Neváhejte nás kontaktovat

Potřebujete zjistit, zda oprava či mytí vaší fasády budou dostatečně ošetřeny technikou výškových prací z lana? Zavolejte nám nebo využijte kontaktního formuláře. Můžeme vše předběžně zkonzultovat po telefonu, případně se domluvíme na nezávazné schůzce přímo u vaší fasády.

775 488 820
info@oprava-fasady.cz