Výškové práce

Opravy fasád z lana horolezeckou technikou, tak zvané výškové práce, jsou skvělou variantou všude tam, kde rozsah poškození a prací není tak rozsáhlý. Nesporným kladem je také časová úspora. Když nechcete čekat na objednání lešení a jeho postavení, vyřízení záboru městskou částí, či případných řešení místní dopravní situace.

Pečlivě zvolíme nejvhodnější techniku opravy

To, jestli zvolit opravu fasády z lana nebo z lešení závisí na několika faktorech. Nejdůležitějšími faktory jsou rozsah poškození a náročnost opravy. Ke správnému vyhodnocen stavu fasády provedeme na vaší fasádě průzkumu z lana. Fasádu začneme oklepávat, a tím zjistíme její skutečný „zdravotní” stav. Jedině takto je možno zodpovědně rozhodnout a určit šíři a náročnost oprav.

Zavěšen na laně čistí pracovník fasádu od biologického, prachového či jiného znečištění. Tam, kde je rozsah poškození větší, tam volíme způsob opravy fasády z lešení, protože se naopak vyplatí.

Zpracujeme vám závazný rozpočet bez navyšování

Váš rozpočet tedy připravujeme na podkladech skutečně zjištěného stavu fasády. Takto připravený rozpočet je definitivní a výsledná účtovaná částka se oproti rozpočtu nemění. Čištění a mytí fasád je druhem práce, pro který je vždy výhodnější použít techniku výškových prací oproti lešení.

Nabízíme komplexní služby

Jsme schopni vyřídit veškeré dokumenty a povolení k opravě fasád budov v památkové péči, vyjednat vyřízení záboru, pronájem od TSK apod.

Neváhejte nás kontaktovat

Potřebujete zjistit, zda oprava či mytí vaší fasády budou dostatečně ošetřeny technikou výškových prací z lana? Zavolejte nám nebo využijte kontaktního formuláře. Můžeme vše předběžně zkonzultovat po telefonu, případně se domluvíme na nezávazné schůzce přímo u vaší fasády.

775 488 820
info@oprava-fasady.cz