Vyjádření klientů

Jana Benešová 
bytový dům Anděl, Praha

Ráda bych poděkovala panu Bc. Jiřímu Klozarovi za veškerou vstřícnost i profesionalitu, se kterou vždy přistupoval k plnění smluv, které jsme spolu měli v průběhu minulých cca tří let uzavřeny.

Veškeré práce, které zajišťoval při stavebních opravách našeho činžovního domu ( zejména opravy fasády, štítových zdí, říms i dalších stavebních prvků, opravy a nátěry střech a svodů, vše včetně horolezeckých prací) byly vždy provedeny s náležitou odborností , v nejlepší kvalitě, včas a přesně podle našich požadavků. V současné době se opravdu s takovým přístupem lze setkat jen výjimečně a již nyní se těším na naši další spolupráci.
Paní Frolíková
Praha
Je velmi spolehlivý, pracovitý a svědomitý. Vždy dodržel termíny, práce byla vždy hotová podle připraveného harmonogramu. Zakázky, které pro nás dělal, byly i cenově výhodné.
Paní Běhounková
bytový dům Sarajevská, Praha
S panem Klozarem spolupracujeme již 4 roky a to na postupné opravě našeho obytného domu. Od opravy střechy, okapů a komínů přes kompletní renovaci venkovních omítek. Zakázky byly vždy provedeny v dohodnutém čase a kvalitně, bez jakékoliv reklamace.
A. Plachá 
Praha
Firma pana Klozara mi v roce 2015 dělala obě fasády na mém činžovním domě (uliční - secesně zdobenou a dvorkovou - hladkou). Práce byly odvedeny dobře, včas, dle sjednaného rozpočtu. Pan Klozar je velmi slušný, ochotný a spolehlivý člověk, který ručí za své pracovníky i za práci jako celek. Firmu mohu vřele doporučit.
Jan Bohata
Praha
Od p. Klozara byly výškové práce provedeny v odpovídající kvalitě a v případě rozšíření prací bylo ochotně vyhověno.
Michal Roth
Praha
Malá, flexibilní a spolehlivá firma. Od opravy střechy přes práce na laně až po výkopy - vše dopadlo dobře. I po 15 letech zkušeností stále doporučuji. Michal Roth, majitel činžovních domů, Praha.
Majitel činžovních domů
Praha
Oprava činžovního domu - omítky a malba přes práce na laně - vše dopadlo dobře. Doporučuji.
(C) NOVAFAS 2023
crossmenuarrow-right