Výškové práce NOVAFAS

úspora času a nákladů
bez omezení kvůli záboru
flexibilita u havarijních stavů

Pečlivě zvolíme nejvhodnější techniku opravy

Oprava fasády za pomoci horolezecké techniky má několik výhod oproti tradiční opravě z lešení. Zde je několik hlavních výhod:

Menší lokální opravy

Na lokální poškození fasády jako je upadnutá římsa, opadávající omítka z balkonů, rozpadající se komíny a podobně není výhodné stavět rozsáhlé lešení.  nemluvě o časové náročnosti vyřízení záboru. Horolezecká technika je skvělým prostředkem 

Flexibilita a přístupnost

Horolezecká technika umožňuje opravu fasády na obtížně přístupných místech, jako jsou vysoké budovy, úzké prostory mezi budovami nebo fasády s komplikovanou architekturou. Lezci mohou snadno dosáhnout na různé části fasády bez potřeby rozsáhlého a časově náročného stavění lešení.

Nabízíme komplexní služby

Nesporným kladem oprav fasád metodou výškových prací je časová úspora. Když například v havarijních stavech nechcete nebo nemůžete čekat na vyřízení záboru městskou částí, řešit místní dopravní situaci nebo čekat na objednání a postavení lešení, objednejte naše výškové práce a máte téměř hotovo.

Součástí opravy jsou veškeré stavební, natěračské, penetrační a jiné práce. Výhodou horolezecké techniky je menší časová náročnost 

Výhody

Na menší opravy fasády jsou nejvhodnější výškové práce. Opravíme nedostupná místa a potíže jako jsou rozpadlá římsa, opadávající balkony, pukliny na fasádě, rozpadající se komíny, zatékání a mnohé další.

Zašlete nám adresu a jednoduchý popis poškození fasády. Obratem Vám odpovíme a domluvíme se na postupu. Schůzku a/nebo osobní konzultaci Vám jsme schopni nabídnout do dvou pracovních dnů.

Sejdeme se přímo na místě u fasády Vašeho domu. Přímo zde Vám budeme schopni říci a poradit, jaký je ideální a vhodný postup pro rekonstrukci Vaší fasády. Prodiskutujeme možná řešení, klady a zápory různých přístupů.

Na schůzku navazuje vypracování závazného rozpočtu oprav, který Vám zašleme do dalších dvou pracovních dní. Konzultace na místě i vypracování rozpočtu jsou zdarma.


Neváhejte nás kontaktovat. Většinu zakázek jsme také schopni zahájit do jednoho až dvou měsíců od podepsání smlouvy.

Spojte se s námi


Neváhejte a kontaktujte nás s údaji o adrese a rozsahu poškození fasády a případně i fotodokumentací. Přiložené foto poškozené fasády urychlí naši komunikaci.

Ozveme se zpravidla do dvou dnů a případně si domluvíme schůzku. 
Cenová nabídka do dvou dnů od schůzky.
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Drag and drop files here or
Upload upto 3 Images. Max Image Size: 7 MB
(C) NOVAFAS 2023
dropflagmapconstructionclockbugcrossmenuarrow-right