Novinky

Hledáme pracovníky pro opravy fasád

Hledáme pracovníky pro opravy fasád

Hledáme pracovníky pro opravy fasád.

Zedníky, řemeslníky, šikovné pracovité lidi, vyučení není podmínkou. Podmínkou je živnostenský list a spolehlivost.

Pracujeme po Praze, v centru i v okrajových částech. Práce provádíme z lešení, speciální pracovníci zabezpečují výškové práce z lana. V každém případě je vhodné nebát se výšek :). Platíme včas, požadujeme bezúhonost, spolehlivost a čestné jednání.

 

Zobrazit detail


Opravy balkonů a teras

Opravy balkonů a teras

Balkony a terasy jsou jedněmi z nejvíc zatěžovaných prvků domu. Jsou exponované vůči výkyvům počasí, chodí po nich lidé. Na balkony často umisťujeme truhlíky a dřevěné rohože, což dále namáhá povrch balkonu. Na balkonech činžovních domů se ucpávají odtokové trubičky, pokud balkon není dobře vyspádován, voda neodtéká. To je nejhorší situací pro balkon: přebytečná stojatá voda a následné zatékání vyžadují zakročení a opravy balkonu.

Drobné opravy balkonů a teras

Při naceňování rozlišujeme dva typy událostí. Zda je jedná jen o drobnou opravu a

Zobrazit detail


Vyřízení záboru pro opravu fasády

Vyřízení záboru pro opravu fasády

KDY POTŘEBUJEME ZÁBOR

Zřejmě nejsložitější částí při přípravách rozsáhlejších oprav fasád, kdy je výhodnější použít lešení, je jednání s úřady ohledně vyřízení záboru veřejného prostranství. 

K sepsání toho článku nás inspirovala častá zkušenost, že nemálo investorů má z jednání s úřady paniku, protože zvěsti o nich kolují občas až děsuplné, připouštíme. Ale vše se to dá oběhat a vyřídit. 

Pokud se rozhodnete pro realizaci opravy fasády s námi, vyřídíme (a vytrpíme :) vše za vás. Tento článek proto berte jako informativní, chceme poukázat na to, kolik

Zobrazit detail


Problematika opravy fasády v památkově chráněné zóně

Problematika opravy fasády v památkově chráněné zóně

Mnoho majitelů domů často netuší, že pro opravu fasády v památkově chráněné zóně je práce předem nutné konzultovat s Odborem památkové péče na Magistrátu Hl. města Prahy nebo dokonce i s Územním odborným pracovištěm Národního památkového ústavu (ÚOP NPÚ). Zda vaše nemovistost spadá do památkové rezervace, chráněné zóny nebo ochranného pásma zjistíte na interaktivní mapě OPM MHMP: http://app.iprpraha.cz/apl/app/pamatkova-pece/.

Co to

Zobrazit detail


Mytí oken kancelářských budov

Mytí oken kancelářských budov

Provádíme mytí skleněných fasád pomocí horolezecké techniky. Používáme profesionální čistící prostředky, které po umytí skla vytvářejí vrstvu chránící sklo před dalším znečištěním od prachu.

Zobrazit detail


Mytí fasády vysokotlakým čištěním

Mytí fasády vysokotlakým čištěním

Používáme profesionální vysokotlaká čerpadla od německé firmy Kranzle, které umožňuje použití teplé vody, mají funkci přisávání čistících prostředků a jsou schopny dodat potřebný tlak i u velmi vysokých panelových domů. U bytových a činžovních domů se toto mytí stává výborným způsobem jak nejenom dodat domu původní vzhled a eleganci, ale také při odstranění prachu a znečištění ze smogu čímž se prodlužuje životnost fasády.

Zobrazit detail


Neváhejte nás kontaktovat

Potřebujete zjistit, zda oprava či mytí vaší fasády budou dostatečně ošetřeny technikou výškových prací z lana? Zavolejte nám nebo využijte kontaktního formuláře. Můžeme vše předběžně zkonzultovat po telefonu, případně se domluvíme na nezávazné schůzce přímo u vaší fasády.

775 488 820
info@oprava-fasady.cz